Kalite Politikamız

Yerel ve uluslararası kalite standartlarının bir gereği olarak, Kalite Yönetim sistemimiz, müşterilerimizin taleplerinin alınmasından, teslimat ve teslimat sonrası faaliyetlere kadar insan sağlığına güvenle hizmet sunmak, sürdürülebilir üretim ilkesine bağlı kalmak ve iş başında operasyonun her safhasında tam olarak yerine getirmektir.

Satış ve üretim faaliyetlerinde daima müşteri odaklı çalışıp, memnuniyeti en üst düzeyde tutmak, kuruluş genelinde her alanda sürekli iyileştirmenin sağlanması temel hedefimizdir.

Kuruluşundan bu yana ülkenin gelişen ve değişen sağlık ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, yüksek teknolojiye adapte olarak, c GMP şartlarına uygun üretimin gerçekleştirilmesi sağlanır.

Şirket içi eğitimlerle oluşturulmuş kalite sistemlerinin uygulanması ve uluslararası normların gerektirdiği kalite çalışmalarını gerçekleştirerek operasyonel mükemmelliğe ulaşmak hedeflerimizden biridir.

Tüm atıkların kaynağında azaltılması, ayrılması, geri kazandırılması, arıtılması ve bertaraf edilerek, çevre dostu bir yaklaşımla faaliyetlerin sürdürülebilmesi temel prensibimizdir.

© 2022 Haver. Tüm hakları saklıdır.